Bu internet sitesi markalardan bağımsız özel servis hizmeti sunmaktadır. Yetkili servis değildir.
Markadan Bağımsız Özel Servis2 Ağustos 2026Uğurludağ/Çorum
Özel Teknik Servis Hizmeti

Uğurludağ Gree Servisi

0 850 307 34 38

Uğurludağ Gree Servisi İletişim Bilgileri

📱 Uğurludağ Gree Servisi Telefonu0 850 307 34 38
🛠️ Servis TipiÖzel Servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Uğurludağ Gree Servisi AdresiUğurludağ/Çorum
⌛ Ortalama Servis Süresi60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri09:00–20:00
Servis Yorumu★★★★★5.0 (✅ 77 Değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi02.08.2026
Uğurludağ Gree Servisi olarak Uğurludağ/Çorum bölgesinde Uğurludağ Gree cihazları için markadan bağımsız özel teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Uğurludağ genelinde Uğurludağ Beyaz Eşya Servisi sayfasından tüm teknik servis hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Uğurludağ Arçelik Servisi hizmetimiz de sunulmaktadır. Firmamız herhangi bir üreticinin yetkili servisi değildir; garantisi sona ermiş veya kullanıcı talebiyle özel servis hizmeti istenen Gree marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon için yerinde arıza tespiti, periyodik bakım, montaj, demontaj ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servis sürecimiz telefon ile iletişime geçmenizle başlar; 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturduğunuzda adresinize yönlendirilen teknisyenimiz cihazınızdaki arızayı yerinde analiz eder, gerekli müdahaleyi ve varsa yedek parça ihtiyacını sizin onayınızla netleştirir. Onay alınmadan kapsam dışı işlem yapılmaz; fiyatlandırma şeffaf biçimde paylaşılır ve işlem sonrası yapılan işçilik firmamız tarafından garanti altına alınır. Uğurludağ/Çorum bölgesinde ulaşım planlaması yapılarak aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; acil arıza bildirimlerinde öncelikli randevu oluşturulur. Beyaz eşya arızalarında su kaçağı, çalışmama, aşırı ses, koku, soğutma veya ısıtma performans düşüklüğü, ekran veya panel kaynaklı görüntü sorunları, su almama, sıkmama, program yarıda kalma gibi şikâyetler sık karşılaşılan problemler arasındadır. Kombi servislerinde ateşleme hatası, petek ısınmama, basınç düşmesi, sıcak su gelmemesi; klima servislerinde soğutmama, gaz kaçağı şüphesi, koku, su damlatma ve uzaktan kumanda arızaları; buzdolabı servislerinde kompresör, termostat, fan ve gaz dolumu gerektiren durumlar deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilir. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, LG, Profilo, Altus, Ariston, Vaillant, Demirdöküm, Daikin, Mitsubishi ve onlarca farklı markada model bazlı müdahale yapılmaktadır. Gree cihazlarında model uyumlu yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; cihazınızın seri numarası ve arıza kodu teknisyen tarafından kayıt altına alınır. Periyodik bakım hizmetleri cihaz ömrünü uzatır; kombi ve klima bakımlarında filtre temizliği, basınç kontrolü, gaz seviyesi ölçümü, petek temizliği ve genel güvenlik testleri uygulanır. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde pompa, motor, rezistans, kapak kilidi, su giriş valfi ve elektronik kart arızaları; televizyonlarda panel, güç kartı, LED aydınlatma ve görüntü kartı kaynaklı sorunlar yerinde veya servis merkezine alınarak çözüme kavuşturulabilir. Uğurludağ Gree Servisi hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz haftanın her günü 09:00 ile 20:00 saatleri arasında arayabilir; mesai dışı acil taleplerde çağrı merkezimiz kayıt alarak ilk uygun randevu saatini bildirir. Uğurludağ ve Çorum genelinde hizmet veren mobil servis ağımız sayesinde cihazınızı taşımadan kapınızda çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, temiz ve düzenli çalışma prensibiyle adresinizde gerekli kontrolleri tamamlar; işlem bitiminde cihazın çalışır durumda teslim edilmesini sağlar. Ev, iş yeri, apartman, site, ofis ve ticari alanlarda verilen servis hizmetinde hijyen kurallarına uyulur; cihaz çevresi koruma altına alınarak müdahale gerçekleştirilir. Elektrik tesisatı, su bağlantısı, gaz hattı ve drenaj kontrolleri arıza kaynağını doğru tespit etmek için servis sürecinin ayrılmaz parçasıdır; gerekli durumlarda kullanıcıya bakım önerileri ve cihaz kullanım tavsiyeleri sözlü olarak aktarılır. Yedek parça değişimlerinde cihazınıza uygun parça kullanımı esastır; parça değişimi sonrası test çalıştırması yapılarak arızanın giderildiği teyit edilir ve cihazınız güvenli şekilde kullanıma bırakılır. Servis talebi oluşturmak, fiyat bilgisi almak veya randevu planlamak için 0 850 307 34 38 numaralı Uğurludağ Gree Servisi hattını aramanız yeterlidir; Uğurludağ/Çorum bölgesinde hızlı, güvenilir ve garantili özel servis desteği için profesyonel ekibimiz hizmetinizdedir. İlgili servis sayfaları: Uğurludağ Klima Servisi, Uğurludağ Kombi Servisi, Uğurludağ Televizyon Servisi.

Uğurludağ Gree Servisi — Sık Sorulan Sorular

Uğurludağ Gree Servisi telefon numarası nedir?

Uğurludağ Gree Servisi telefon numarası 0 850 307 34 38 olup haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Uğurludağ Gree Servisi yetkili servis mi?

Uğurludağ Gree Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak garantisi bitmiş cihazlara yerinde teknik destek verir.

Uğurludağ Gree Servisi ne kadar sürede adresime gelir?

Uğurludağ Gree Servisi ortalama 60 dakika içinde adresinize ulaşmayı hedefler; Uğurludağ/Çorum bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır.

Uğurludağ Gree Servisi hangi arızalara bakıyor?

Uğurludağ Gree Servisi Uğurludağ/Çorum bölgesinde Gree buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon arızalarına uzman teknisyen kadrosu ile müdahale eder; yedek parça ve garantili işçilik sunulur.

Uğurludağ Gree Servisi çalışma saatleri nedir?

Uğurludağ Gree Servisi 09:00–20:00 saatleri arasında hizmet verir; mesai dışı acil talepler kayıt altına alınarak ilk uygun saatte randevu verilir.

Uğurludağ Gree Servisi hangi cihazlara bakıyor?

Uğurludağ Gree Servisi Gree marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Uğurludağ Gree Servisi yedek parça temin ediyor mu?

Uğurludağ Gree Servisi modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; parça değişimi öncesi onayınız alınır.

Uğurludağ Gree Servisi garanti kapsamındaki cihazlara bakıyor mu?

Uğurludağ Gree Servisi garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerir; garantisi bitmiş Gree cihazlara özel servis hizmeti verir.

Uğurludağ Gree Servisi için aynı gün yerinde servis randevusu almak üzere hemen arayın.

0 850 307 34 38 — Hemen Ara

Uğurludağ Gree Servisi kapsamında Uğurludağ bölgesinde Gree cihazlarınız için özel servis.

Uğurludağ Gree Servisi kapsamında Uğurludağ bölgesinde Gree marka cihazlarınız için özel servis hizmeti sunuyoruz. Buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, kombi, klima ve televizyon gibi Gree ürünlerinde arıza tespiti, bakım ve onarım işlemleri yerinde gerçekleştirilir. Gree cihazınızda çalışmama, ses, koku, su kaçağı, soğutma veya ısıtma zayıflığı, ekran hatası, program yarıda kalma ve benzeri arızalarda Uğurludağ Gree Servisi ekibimiz modelinize uygun müdahale planı oluşturur. Onayınız olmadan parça değişimi veya ek ücret uygulanmaz; servis öncesi bilgilendirme yapılır. Uğurludağ genelinde aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca hızlı sağlanır ve yapılan işçilik garanti altına alınır. Gree cihazınızın seri numarası, arıza kodu ve yapılan işlem servis kayıtlarına işlenir. Uğurludağ Gree Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti verir; yetkili servis değildir ve garantisi devam eden cihazlarda üretici servis yönlendirmesi önerilir. Garanti kapsamı dışındaki Gree cihazlarda yerinde hızlı çözüm için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturabilirsiniz. Uğurludağ bölgesindeki konut, site, apartman ve iş yerlerine yönlendirilen teknisyenlerimiz hijyen kurallarına uygun çalışır; cihaz test edilerek arızanın giderildiği kontrol edilir ve kullanıma hazır şekilde teslim edilir. Servis sonrası performans kontrolü yapılır; Uğurludağ Gree Servisi hattından fiyat bilgisi alabilir ve haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında randevu oluşturabilirsiniz. Gree cihazlarında elektronik kart, motor, kompresör, pompa, rezistans, sensör ve mekanik parça arızalarına model bazlı müdahale edilir; servis formuna arıza kodu ve yapılan işlem detaylı şekilde yazılır. Uğurludağ bölgesinde acil arıza kayıtları önceliklendirilir; Uğurludağ Gree Servisi kapsamında hızlı ulaşım, şeffaf fiyatlandırma ve garantili işçilik ile güvenilir özel servis desteği sunulmaya devam edilir.

Uğurludağ Gree Servisi — Servis Aşamaları

Arıza bildiriminden teslime kadar süreç
01Arama ve Kayıt

Uğurludağ Gree Servisi hattını (0 850 307 34 38) arayarak arıza ve adres bilgilerinizi paylaşın; çağrı merkezimiz kaydınızı açar.

02Randevu Planlama

Uğurludağ bölgesinde adresinize uygun gün ve saat için randevu oluşturulur; acil arıza bildirimleri önceliklendirilir.

03Yerinde Arıza Tespiti

Teknisyenimiz adresinize gelerek cihazı yerinde inceler, arıza kaynağını belirler ve müdahale planını sizinle paylaşır.

04Onay ve Fiyat Bilgisi

Onayınız olmadan işlem yapılmaz; yedek parça ve işçilik ücreti şeffaf biçimde bildirilir, ek ücret uygulanmaz.

05Onarım ve Test

Onay verdiğiniz kapsamda onarım tamamlanır; cihaz çalıştırılarak arızanın giderildiği kontrol edilir.

06Teslim ve Garanti

Cihazınız kullanıma hazır şekilde teslim edilir; yapılan işçilik Uğurludağ Gree Servisi kapsamında garanti altına alınır.

Uğurludağ Gree Servisi — Müşteri Yorumları

Uğurludağ, Çorum — müşteri geri bildirimleri
Mehmet K.Uğurludağ
★★★★★

Uğurludağ bölgesinde Gree cihazı arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.Uğurludağ
★★★★★

Uğurludağ için Gree cihazı servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ayşe T.Uğurludağ
★★★★★

Uğurludağ Gree Servisi hattından randevu aldım. Uğurludağ bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.Uğurludağ
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Uğurludağ Gree Servisi hattını öneririm. Uğurludağ bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Ali R.Uğurludağ
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. Uğurludağ için güvenilir özel servis.

Burak C.Uğurludağ
★★★★★

Uğurludağ bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Uğurludağ
★★★★★

Uğurludağ bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Uğurludağ
★★★★★

Uğurludağ Gree Servisi üzerinden iletişime geçtim; Uğurludağ adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Mehmet K.Uğurludağ
★★★★★

Uğurludağ bölgesinde Gree cihazı arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.Uğurludağ
★★★★★

Uğurludağ için Gree cihazı servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ayşe T.Uğurludağ
★★★★★

Uğurludağ Gree Servisi hattından randevu aldım. Uğurludağ bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.Uğurludağ
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Uğurludağ Gree Servisi hattını öneririm. Uğurludağ bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Ali R.Uğurludağ
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. Uğurludağ için güvenilir özel servis.

Burak C.Uğurludağ
★★★★★

Uğurludağ bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Uğurludağ
★★★★★

Uğurludağ bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Uğurludağ
★★★★★

Uğurludağ Gree Servisi üzerinden iletişime geçtim; Uğurludağ adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Uğurludağ Teknik Servis Hizmetleri

Yerinde arıza, bakım ve onarım

Uğurludağ Diğer Servisler

Markadan bağımsız özel servis — yetkili servis değildir

Uğurludağ Gree Servisi — Hizmet Verilen Mahalleler

Uğurludağ mahallelerinde Gree cihaz servisi

Uğurludağ ilçesinde listelenen mahallelerde Gree marka cihazlara markadan bağımsız özel servis hizmeti verilmektedir. Randevu ve fiyat bilgisi için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Karşıyaka Mah. Tutpınar Mah. Yenicamii Mah. Yeşilyurt Mah. Yüzgeç Mah.

Uğurludağ — 5 mahallede yerinde özel servis

Servis talebi ve randevu için hemen arayın

0 850 307 34 38
Özel Servis hattı0 850 307 34 38Hemen Ara